BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11108056
*
nr 1110 8056
Golvlampa
1950-tal, plåtskärm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:54:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 16:41:47
1
300 kr
15/5 15:52:34
2
200 kr
15/5 15:52:34
1
250 kr (Budbetjänt)
17/5 12:18:04
3
350 kr
18/5 01:32:02
4
700 kr
22/5 18:30:44
5
800 kr
22/5 18:39:34
6
1.100 kr
22/5 18:44:00
5
1.000 kr
22/5 18:44:00
6
1.100 kr (Budbetjänt)
22/5 18:45:18
5
1.200 kr
22/5 18:49:35
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor plåtskärm
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8056
Golvlampa
1950-tal, plåtskärm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 16:41:47 | 1 | 300 kr |
15/5 15:52:34 | 2 | 200 kr |
15/5 15:52:34 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
17/5 12:18:04 | 3 | 350 kr |
18/5 01:32:02 | 4 | 700 kr |
22/5 18:30:44 | 5 | 800 kr |
22/5 18:39:34 | 6 | 1.100 kr |
22/5 18:44:00 | 5 | 1.000 kr |
22/5 18:44:00 | 6 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:45:18 | 5 | 1.200 kr |
22/5 18:49:35 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor plåtskärm
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18